OBSADA

Adrian Wajda - Żołnierz

Mariusz Ostrowski - Ojciec

Dagna Dywicka - Matka

Ksawery Łęcki - Mały Franciszek Józefczyk

Wojciech Niemczyk - Franciszek Józefczyk ,,Lolo''

Dominik Bąk - Bauman

Janusz Chabior - Minister

Grzegorz Kowalczyk - Major UB

Edward Janaszek - Pułkownik UB

Zbigniew Kowalski - Oficer UB

Jarosław Witaszczyk - Różycki

Zdzisław Reczyński - Kapitan/major UB

Robert Wrzosek - Jaskóła

Łukasz Pruchniewicz - Brzezina

Michał Węgrzyński - Gierada

Ewa Lorska - Sędzia Przewodnicząca

Joanna Kasperek - Sędzia 1

Andrzej Cempura - Sędzia 2

Ignacy Gogolewski - Stary Gierada

Magdalena Grąziowska - Córka Jana

Maciej Rayzacher - Jan Józefczyk - syn ,,Lola" w starszym wieku

Teresa Bielińska - Prokurator

Krzysztof Grabowski -,,Mściciel''

Łukasz Węgrzynowski - ,,Cichy"

Andrzej Plata - Maciek

Damian Jóźwik - ,,Halny''

Hanna Świętnicka - Bronka

Marcin Kwaśny - ,,Wiktor ''

Piotr Cyrwus - Gospodarz

Beata Pszeniczna - Żona gospodarza

Małgorzata Sielska - Kobieta we wsi

Jolanta Kęćko - Kobieta we wsi

Beata Orłowska - Staruszka we wsi

Ryszard Barański - Starszy mężczyzna we wsi

Marek Siudym - Sołtys

Dorota Anyż - Kobieta z niemowlęciem

Eugeniusz Nitzgorski - Dyżurny na posterunku UB

Dawid Żłobiński - Agent UB

Robert Majchrzyk - Funkcjonariusz UB

Olgierd Łukaszewicz - Komendant AK

Filip Budweil - Milicjant

Kamil Woźniak - Snajper

Marcin Dziób - Partyzant z oddziału ,,Wiktora''

Wojciech Kawalec - Partyzant z oddziału ,,Wiktora"

Andrzej Rudziński - Partyzant z oddziału ,,Wiktora''

Dariusz Kundera - Partyzant z oddziału ,,Wiktora"

Jacek Długosz - Tajniak UB

Wojciech Niebelski - Tajniak przed gminnym UB

Marek Lech - Oficer gminnego UB

Michał Wojciula - Komendant gminnego UB

Przemysław Żmiejko - Kancelista w gminnym UB

Andzej Czaplarski - Funkcjonariusz gminnego UB

Mikołaj Dróżdż - Więzień

Kacper Pieprzak -Więzień/członek oddziału ,,Wiktora"

Mariusz Kamiński - Więzień

Błażej Twarowski - Więzień/członek oddziału ,,Wiktora''

Ewa Pająk - matka Bronki

Magdalena Daniel - Dziewczyna na zabawie

Anna Kosik - Dziewczyna na zabawie

Marcin Brykczyński - Ksiądz

Ewa Józefczyk - Starsza kobieta na pogrzebie

Marta Tyrała - Młoda Kobieta na pogrzebie

Janusz Głogowski - Kapitan NKWD

Przemysław Witowski - Komendant MO

Łucja Łęcka - Jan syn Lola w wieku niemowlęcym

Laura Łęcka - Jan syn Lola w wieku 2 lat

Leszek Teleszyński - Lekarz

Wiktoria Kulaszewska - Kobieta bawiąca się z dzieckiem

Maciej Kukiałka - Mężczyzna bawiący się z dzieckiem

Marcel Sabat - Agent UB

Marcin Troński - Przeor

Ewelina Gronowska - Funkcjonariuszka UB

Agata Sobota - Posłanka w studio

Michał Rykowski - Dziennikarz

Anna Iwasiuta-Dudek - Lektorka w pałacu prezydenckim

 

Mirosław Bieliński - Prezydent

 

STATYŚCI

Grzegorz Basiński

Jarosław Bech

Anna Biernacka

Joanna Biskup-Brykczyńska

Adam Bodzioch

Dariusz Bogdański

Dorota Bogucka

Jarosław ,,Foka'' Bukowski

Marcin Bolforski

Krzysztof Bracha

Marcin Bramowicz

Jan Bronowski

Andrzej Bułka

Jacek Bułka

Łukasz Cichowski

Bogusława Cieplak

Janina Cieplak

Aleksandra Cieślińska

Arkadiusz Czak

Włodzimierz Czyżewski

Bożena Dobrowolska

Grzegorz Dorobek

Grzegorz Drapikowski

Łukasz Drzewaszewski

Mariusz Drzewiecki

Łukasz Elantkowski

Maciej Elantkowski

Piotr Figat

Paweł Gągorowski

Zbigniew Godek

Piotr Godlewski

Robert Gola

Konstancja Gołda

Wojciech Górecki

Wojciech Grzechowiak

Julia Guzanowska

Jarosław Jankowski

Sylwia Jaworska

Paulina Jóźwik

Dariusz Kanabaj

Zbigniew Kaniak

Radosław Kaszyński

Julia Kieloch

Anna Kisiała-Cedro

Zbigniew Kolus

Jacek Kowalewski

Wiesław Kowalewski

Andrzej Kozera

Izabela Kozłowska

Marcin Kozłowski

Marcin Kożuchowski

Paweł Krakowiak

Karolina Krupka

Przemysław Krystian

Wojciech Kuza

Judyta Kwaśniewska

Karolina Lebiedowicz

Krystyna Lenartowicz

Anna Łęcka

Joanna Łęcka

Katarzyna Łęcka

Konrad Łęcki senior

Marta Maciejewska

Łukasz Majewski

Marcin Maliszewski

Irena Marczak

Wojciech Marczak

Ryszard Mirowski

Andrzej Kamil Misiak

Rafał Moszczyński

Beata Mróz

Szczepan Mróz

Krzysztof Nurkowski

Elżbieta Orzeł

Krzysztof Ostachowski

Julia Piechota

Łukasz Piekut

Mirosław Pikora

Kamil Piotrowski

Dawid Pius

Alicja Posłowska

Bolek Powierżyński

Paweł Remlinger

Damian Rosiński

Radosław Rożek

Kacper Rudziński

Grzegorz Rykowski

Marek Sabalski

Michał Sadko

Michał Sakra

Maksymilian Salawa

Adam Salieri

Katarzyna Salman

Dariusz Serwach

Łukasz Skierski

Mateusz Sikorski

Dariusz Skrzyniarz

Zuzanna Snoch

Sylwia Sobótka

Witold Sokała

Sylwester Sokołowski

Dariusz Stępień

Tomasz Sulecki

Kamil Szlęzak

Aleksandra Szostak

Robert Świąder

Stanisław Świerczyński

Marcin Tomczak

Grzegorz Wdowiak

Maciej Witczak

Agata Witowska

Krzysztof Wobszal

Daniel Wrona

Ethan Wróbel

Mikołaj Wróbel

Krzysztof Zbrożyna

Tomasz Ziętek

Dariusz Zugaj

Bogna Żłobińska

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes

Używamy plików cookies dla ulepszania naszej strony i badania statystyk odwiedzin. Pliki cookies konieczne dla użytkowania strony zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, których używamy i jak je skasować, zobacz naszą Politykę Prywatności.

  Rozumiem
EU Cookie Directive Module Information